Otwarte Spotkanie Partnerów Północnego Szlaku Rybackiego

W dniu 21 marca 2016 roku o godzinie 10.00 w Centrum Aktywizacji i Współpracy w Orzyszu odbędzie się otwarte spotkanie dotyczące dalszej realizacji projektu Północny Szlak Rybacki.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców z obszaru LGD "Mazurskie Morze", zainteresowanych współpracą w ramach projektu Północny Szlak Rybacki.

 

Słowiński Szlak Rybacki nagrodzony!

Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego dla Słowińskiego Szlaku Rybackiego!!!

W dniu 23 września 2015r., podczas Krajowych Obchodów Światowego Dnia Turystyki w Malborku, Maciej Karaś - Prezes Słowińskiej Grupy Rybackiej, odebrał z rąk Marszałka Województwa Pomorskiego nagrodę za zasługi dla rozwoju turystyki w województwie pomorskim w kategorii Oferta kreatywna za produkt Słowiński Szlak Rybacki.

Czytaj więcej
Otwarcie Centrum Edukacji i Promocji Północnego Szlaku Rybackiego

W piątek 17 października 2014 r. odbyła się uroczystość otwarcia Centrum Edukacji i Promocji Północnego Szlaku Rybackiego, które na obszarze LGR "Zalew Szczeciński" znalazło swą siedzibę w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu. Miejsce lokalizacji Centrum (tzw. "kotwicy") nie jest przypadkowe ponieważ tematem przewodnim Północnego Szlaku Rybackiego na naszym obszarze jest "ekspozycja i prowadzenie badań nad historią polskiego rybołówstwa dalekomorskiego".

Czytaj więcej